فروش دستگاه خودپرداز

فروش دستگاه خودپرداز

 

پس از گذشت تقریبا ده سال کمپانی نورینکس در راستای خدمات رسانی ATM با تلاش فراوان با به وجود آوردن سایت نورینکس این شرایط را برای شما فراهم کرد که امکان ارتباط غیر حضوری و مجازی حتی از راه دور هم با ما وجود داشته باشد. ما به شما این تضمین را می دهیم که انتخاب اول شما ما هستیم.

فروش دستگاه خودپرداز

با توجه به اهمیت و حساسیت متقاضیان نسبت به سرمایه‌گذاری و خرید دستگاه‌های خودپرداز، کمپانی نورینکس راه و روش های متداولی برای آن فراهم کرده است. یکی از اصلی ترین راه های خرید خودپرداز کسب اطلاعات مجازی (سایت، پشتیبانی) و گرفتن ارتباط حضوری است. بدین شکل که ما متقاضیان را از داشتن کالا‌های موجود و شرایط خرید آگاه ‌می‌‌کنیم.

https://norinex.com/uploads/img/handshake.jpg

خرید خودپرداز

خرید دستگاه خودپرداز برای کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی امکان پذیر است. نکته قابل ذکر در خرید دستگاه خودپرداز این است که کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و خریداران خودپرداز با بانک‌هایی که تحت نظارت بانک مرکزی مشغول به فعالیت می‌‌باشند طرف قرارداد می‌‌شوند و از این نظر قرارداد منعقد شده بین پذیرنده و بانک کاملا معتبر است.

خرید قطعه خودپرداز و تعمیر خودپرداز از دیگر خدمات کمپانی نورینکس است.

پس از استقرار دستگاه در محل معین شده یکی از اصلی ترین کار‌های خریدار، شارژ نقدی و برگرداندن نقدینگی دریافت شده توسط مشتری به دستگاه از طریق شعب مختلف بانک طرف قرارداد می‌‌باشد.

لازم به ذکر است قبل از اقدام به پرتال و اخذ سوئیچ بانک، دستگاه خودپرداز باید در محل معین شده وجود داشته باشد. چرا که کارشناسان و کارگذاران بانک مربوطه برای جواز سوئیچ از وجود دستگاه در آن محل مطمئن شوند.

اخد سوئیچ خودپرداز

سوئیچ چیست؟

سوئیچ یک نوع سیستم منظم با امکان بکارگیری جوازها و ایمن کردن نقل و انتقالات کشوری طبق قوانین و مقررات تعیین شده است. رابطه ی سوئیچ و خودپرداز، یک ارتباط بنیادی بین چند کاربر و یک سیستم پشتیبان بانکی یک موسسه مالی است. این راه به بانک‌ها این امکان را می‌بخشد، که چندین ارتباط خدمات‌رسانی تکی را در اختیار کاربر قرار دهد.

ارائه سوئیچ

کمپانی نورینکس ارائه دهنده ترمینال و سوئیچ بانک های شهر، کوثر، انصار، سرمایه و مهر اقتصاد می‌باشد که همگی آنها عضو شتاب می‌باشند. همانطور که در بخش سرمایه‌گذاری ذکر شده است میزان سوددهی سوئیچ بانک های قید شده 60 به 40 است (60 درصد خریدار و 40 درصد بانک).

لوازم جانبی

لازم به ذکر است که تنها راه ارتباط سوئیچ با دستگاه شما مودم (Modem) و روتر (Router) است که خریداری آن به عهده خود شخص می‌باشد. همچنین دستگاه شما نیاز به دیده شدن دارد، که با درج تابلو بانک منظوره در بالا دستگاه این مورد برطرف می‌شود. همچنین پکیجی برای خودپرداز شما وجود دارد که آن شامل پایه، سایه بان و سطل آشغال است که هر کدام آنها از الزامات اخذ سوئیچ برای دستگاه عابر بانک شما می‌باشد.

رابطه روتر با خودپرداز چیست؟

روترها نقش بسیار مهمی در صنعت خودپردازها دارند نقش اصلی روترها انتقال اطلاعات و داده‌ها به‌صورت هوشمند بین شبکه‌های دیگر است. روترها دوکاره جداگانه و همزمان دارند، اطلاعات مربوط را نگه‌دارند تا باقی داده‌ها به شبکه‌های دیگر نرود و از ترافیک اطلاعات و دستبردهای هکرها جلوگیری می‌کنند. هدف اصلی روترها که بااتصال هوشمندانه به عابر بانک‌ها است لذا هدایت مناسب شبکه‌های اتصالی جهانیِ اینترنت همواره برقرار گیرد تا تراکنش‌های منظوره متوقف نشود. در بین ساعات کاری که بیشترین تراکنش‌ها صورت می‌گیرند این شبکه‌های هوشمند سریع‌ترین راه را برای انتقال پیدا می‌کنند تا ایجاد ترافیک داده‌ها کمتر شود. به امید روزهایی که تراکنش‌های ناموفق پایان یابند.

https://norinex.com/uploads/img/3-03.jpg

مراحل اخذ

مدارک مورد نیاز جهت دریافت سوئیچ:

 • کپی شناسنامه (درصورتی که چک به اسم شخص دیگری باشد الزاما کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه صاحب چک به عنوان ضامن ارائه می‌گردد)
 • کپی کارت ملی
 • کپی کارت ملی مالک (احتیاج به برابر اصل ندارد)
 • پی جواز کسب
 • کپی اجاره نامه (کپی برابراصل اجاره نامه یا سند مالکیت محل استقرار خودپرداز)
 • تمام مدارک برابر اصل
 • گواهی امضا خود شما و صاحب جواز
 • حساب در بانک منظوره (یک شماره حساب 839 که مخصوص دستگاه خودپرداز هست و یک شماره حساب کوتاه مدت یا قرض الحسنه بسته به انتخاب پذیرنده، گواهی امضا پذیرنده و ضامن)
 • گواهی پستی (تاییدیه کدپستی مطابق با محل استقرار خودپرداز)

 

سوددهی خودپرداز :

روش سوددهی از خودپرداز

از زمانیکه بانک ها سوئیچ های شخصی را ارائه دادند و خرید خودپرداز ها به صورت انفرادی آغاز شد گفتگوهایی در بازار سیاه از سوددهی های خودپرداز گفته شد جدی ترنگاه می‌کنیم; خودپرداز ها دو نوع سوددهی دارند اصلی ترین آن ها برداشت وجه نقد است بدین منظور که هر وجه نقدی از دستگاه شما به وسیله مشتریان خارج شد برای شما مبلغی در نظر گرفته می‌شود یعنی به ازای هر 1 میلیون تومان برداشت وجه نقد از خودپرداز شما 6 هزار 600 تومان سوددهی به ارمغان می‌آورید (1.1 درصد کل مبلغ دریافتی از خودپرداز) همواره این به این منظور است که نزدیک ترین خودپرداز ها به بانک در طول روز حداقل 15 میلیون تومان برداشت وجه نقد دارند که برابر است با 165 هزار تومان سوددهی.

نوع عملیات بانکی نوع کارت بانکی سود کلی کارمزد تراکنش (تومان) سود شخص سود بانک
برداشت وجه نقد کارت های عضو شتاب 1.1% * مبلغ برداشت شده 60 درصد کارمزد 40 درصد کارمزد

بخش دیگری از بهره برداری از دستگاه خودپرداز کارمزد خدمات الکترونیکی است. روش سوددهی در جدول ذیل مشخص شده است.

نوع عملیات بانکی نوع کارت بانکی سود کارمزد تراکنش (تومان) سود شخص (60%) سود بانک (40%)
انتقال وجه کارت های عضو شتاب (همه کارت ها به جزء بانک پذیرنده) 300 180 120
پرداخت قبوض همه کارت ها 150 90 60
خرید شارژ همه کارت ها 150 90 60
مانده حساب کارت های عضو شتاب (همه کارت ها به جزء بانک پذیرنده) 50 30 20

 

 

نکاتی که برای تمیز کردن دستگاه خودپرداز باید بدانید:

انجام دهید:

 • قبل از شروع، از دستکش و ماسک استفاده کنید.
 • از یک دستمال نرم و تمیز استفاده کنید.
 • محلول ضدعفونی کننده را (ترجیحا 70% الکل) بر روی دستمال اسپری کنید تا نم‌دار شود.
 • دستمال را بر روی صفحه نمایش و صفحه کلید بکشید و سپس با یک دستمال تمیز و خشک این کار را تکرار کنید تا رده‌های نمناک از بین برود.
 • محیط دستگاه خودپرداز را تا شعاع 3 متری تمیز کنید.
 • سطل زباله مخصوص دستگاه خودپرداز را خالی کنید.
 • برای نظافت داخل دستگاه با اپراتور ارائه دهنده دستگاه خودپرداز خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید